ایرانیان طب

ایرانیان طب: پنجره ای رو به تندرستی

ایرانیان طب مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات حوزه سلامت و لوازم طب سنتی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند لوازم حجامت و بادکش، گیاهان دارویی، دمنوش ها، خوراکی های طبیعی، کتاب ها و نشریات طب سنتی، لوازم طب سوزنی، ظروف دارویی، لوازم آرایشی بهداشتی گیاهی، عرقیات و روغن های گیاهی، دستگاه های روغن گیری- بسته بندی و …، با تنوعی بی‌نظیر در ایرانیان طب عرضه می‏‏‏‌شوند.

ایرانیان طب همواره تلاش می نماید تا بتواند آسودگی در انتخاب  محصول مورد نظر و صحیح را با توجه به توضیحات درج شده برای هر محصول را در اختیار مردم عزیز بگذارد تا کیفیت و نوع محصول را با دیدی باز و اطلاعات کافی، انتخاب نمایند.

 ایرانیان طب با تنوعی بسیار بالا از محصولات طب سنتی، تلاش می‌‏‏کند مشتریان را در فرآیند خرید شو انتخاب درست همراهی نماید، کاربران و مشتریان ایرانیان طب می‏‏‌توانند با دریافت اطلاعات کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ایرانیان طب را بررسی کنند و کالای مورد نظر خود در زمینه سلامت، انتخاب و خرید نمایند.

برای ایرانیان طب بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی در حوزه طب سنتی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. ایرانیان طب برای بالاتر بردن کیفیت خرید و ایجاد فرهنگ صحیح استفاده از این محصولات همواره تلاش می‏‌کند.

همچنین در ایرانیان طب تلاش می نماییم تا با ارائه توضیحات و مقالات در زمینه طب سنتی و حوزه سلامت، پنجره ای رو به تندرستی باشیم و  فرهنگ صحیح تغذیه، سبک زندگی سالم، عادت های غلط و روش های استفاده صحیح از گیاهان دارویی و دیگر محصولات طب سنتی را با همکاری متخصصان طب سنتی بیاموزیم.

عزیزانی که قصد همکاری با ایرانیان طب در امر خرید یا فروش محصولات مورد نظر خود در حوزه طب سنتی را به صورت عمده دارند، می توانند محصول و نوع همکاری (خریدار یا فروشنده) را در قسمت فرم همکاری  برای ایرانیان طب ارسال نمایند.

ایرانیان طب در حال حاضر تنها در نشانی مندرج در سایت www.iranianteb.com فعالیت دارد و هیچ نمایندگی دیگری ندارد .

ارسال رایگان

حمل رایگان برای خریدهای بیش از ۲۰۰۰۰۰ تومان

تماس با ما