پرسش های متداول

برای مشاهده پاسخ سوالات بر روی سوالات کلیک کنید.

آیا از درگاه ملت می توان با کارت های دیگر بانک ها خرید نمود؟

بله ، برای خرید از درگاه ملت می توان از کلیه کارت های عضو شتاب استفاده نمود. درضمن کلیه درگاه های بانکی کارت های دیگر بانک های عضو شتاب را پشتیبانی می نمایند.

آیا برای خرید از ایرانیان طب، عضویت الزامی می باشد؟

بله ، عضویت برای خرید الزامی می باشد تا شما بتوانید از دیگر امکانات حساب کاربری خود استفاده کنید مانند: پیگیری وضعیت سفارش.

من با مرورگر فایر فاکس (موزیلا) نمی توانم در صفحه تسویه حساب جدول جزئیات پرداخت رو مشاهده کنم

شما برای استفاده بهینه از کلیه امکانات سایت بهتر است که مرورگر(فایرفاکس،اینترنت اکسپلورر، کروم و…) خود را به روز نمایید.

در هنگام ثبت نام پیام "این کد پستی نا معتبر است" نمایش داده می شود

در هنگام ثبت نام در صفحه تسویه حساب یا حساب کاربری اگر با پیام” این کد پستی نامعتبر است” مواجه شدید کافی است صفحه کلید خود را به انگلیسی تبدیل کرده و کد پستی خود را مجددا تایپ فرمایید.

فرق بین تحویل ۲۴ ساعته در مناطق ۲۲ گانه تهران و پیک موتوری تهران

در تحویل ۲۴ ساعته شما با پرداخت یک هزینه ثابت و در زمان مشخصی که ایرانیان طب برای تحویل در نظر گرفته، کالا را درب منزل دریافت می کنید . در حالیکه پیک موتوری دارای هزینه بالاتری می باشد و مختص به مواردی هست که شما می خواهید سفارشتان را سریع دریافت کنید. لازم به ذکر است که هزینه پیک موتوری درب منزل دریافت می گردد.

محصول خریداری شده با انتخاب تحویل ۲۴ ساعته در مناطق ۲۲ گانه تهران کی بدست مون می رسه؟

در صورتیکه قبل از ساعت ۱۷ سفارشتون ثبت بشه ، سفارشتون در اولین روز کاری بعدی میرسه خدمتتون ( که میشه ۲۴ ساعت کاری آینده ) و در صورتیکه بعد از ساعت ۱۷ ثبت سفارش بفرمایید در دومین روز کاری بعدی (که میشه ۴۸ ساعت کاری آینده) میرسه خدمتتون.

آیا برای خارج از تهران می توان تحویل ۲۴ ساعته یا پیک موتوری رو انتخاب کرد ؟

خیر . تحویل ۲۴ ساعته و پیک موتوری فقط مختص به مناطق ۲۲ گانه شهر تهران می باشند.